Přeskočit na hlavní obsah

O nás


     Těší nás, že listujete tímto blogem. Jsme dvě absolventky druhého pražského běhu Digitální akademie od Czechitas a tyto stránky byly vytvořeny pro prezentaci závěrečného projektu. Ten byl zpracováván pro neziskovou organizaci Nadace Depositum Bonum pod vedením mentorky Petry Proškové a my jsme rády, že naše práce může pomoci dobré věci.

     Dovolte nám se představit :)

Nicola Kučerová

      Letos na jaře (2017) jsem dokončila vysokou školu (obor Evropská agrární diplomacie), kterou jsem si prodloužila o studijní a pracovní pobyt v Berlíně. V současné době pracuji v HPE jako Business Analyst a Operations Specialist.
      Víc než vaření a nakupování mě baví věci montovat, spravovat a jsem nadšenec do technologií. Díky Digitální akademii se mi otevřely dveře do světa programování a zpracování dat nejen v excelu.
      Taky jsem ráda, že s Klárou dělám tenhle projekt, protože Klára umí blogovat a já ne. Navíc, ve dvou se to lépe táhne. :))  LinkedIn

     Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou a nyní pracuji ve společnosti GroupM jako Programmatic specialist.

     Zájímám se o online marketing,  sociální sítě, baví mě blogovat a díky Digitální akademii jsem si rozšířila i své znaosti v oblasti programování a zpracovávání dat.  LinkedIn

Komentáře